NIVONA 799

999,00 

Nová séria plnoautomatických kávovarov Nivona 7 predstavuje 4 nové modely z vysoko kvalitných materiálov v kombinácii s prepracovanou estetikou, ktoré sú určené predovšetkým milovníkom cappuccina a latte macchiato. Nové modely radu 7 sú teraz v novom dizajne, s funkciami SPUMATORE plus a Cappuccino Connoisseur pre dokonalý pôžitok z cappuccina jediným stlačením tlačidla. Jedným z predstaviteľov tejto série je aj automatický kávovar NIVONA 799.

Dostupné na objednávku

Poštovné zdarma na všetky objednávky od 50,00 € 

  • Až 30 dní na vrátenie produktu
  • Objednávky prijaté do 12:00 sú expedované ešte v ten istý deň.

Automatický kávovar NIVONA NICR 799 – cappuccino také chutné, že ho chcete objať

Nová séria plnoautomatických kávovarov Nivona 7 predstavuje 4 nové modely z vysoko kvalitných materiálov v kombinácii s prepracovanou estetikou, ktoré sú určené predovšetkým milovníkom cappuccina a latte macchiato. Nové modely radu 7 sú teraz v novom dizajne, s funkciami SPUMATORE plus a Cappuccino Connoisseur pre dokonalý pôžitok z cappuccina jediným stlačením tlačidla. 

Séria Nivona 7 prináša tiež možnosť živého programovania. Nastavte si recepty pre svoju NIVONU ihneď po tom, ako z nich naberiete kávu – prispôsobené priamo vašim požiadavkám a vašej šálke. Plnoautomatický prístroj potom uloží recept na vašu obľúbenú kávu ako nový štandardný recept.

V týchto plnoautomatických kávovaroch teraz okrem systému Aroma Balance pracuje aj zabudovaný systém Cappuccino Connaisseur

Aroma Balance System

V automatických kávovaroch NIVONA 799 je skrytý malý barista s poznaním dokonalej kávy pre vás. Rovnako ako skúsený barista vám totiž Aroma Balance System prináša širokú rôznorodosť chutí, a to aj s jedným druhom kávového zrna. Rozdielny tlak čerpadla až do 15 barov a rôzne nastaviteľná prietoková rýchlosť vody zabezpečuje plnú chuť čerstvo uvarenej kávy. A to je niečo, čo teraz môžete zažiť s každou šálkou kávy.

Cappuccino Connaisseur

V dobrom cappuccine musí mlieko kávu ovinúť. Barista preto nalieva do šálky najprv kávu, a až potom mlieko. Ak má barista prekvapkávací kávovar, nie je to preňho žiadny problém. Pre automatický kávovar je to však veľká výzva. Kávovary NIVONA to dokážu – so systémom Cappuccino Connaisseur (znalec cappuccina) môžete určiť poradie kávy a mlieka, a rozhodnúť sa tak pre správne a dokonalé cappuccino.

Pohodlné čistenie stlačením tlačidla

Aby ste si mohli cappuccino naozaj vychutnať, mliečny systém musí byť vždy čistý. Čistenie musí byť také dôkladné, aké je potrebné a čím najľahšie. Aj bez návodu na obsluhu vás NIVONA 799 prevedie čistením a na displeji názorne ukáže, čo je potrebné urobiť. 

7. séria kávovarov NIVONA vám prináša potešenie z kávy čo najpohodlnejšie

Pokročilá technológia

Farebný TFT displej. Mimoriadne tichá prevádzka so zníženou hlučnosťou. Bluetooth na prepojenie s aplikáciou NIVONA. Kónický mlynček z kalenej ocele. Tlak čerpadla: 15 barov. Výškovo nastaviteľný výtok kávy do 14 cm. Výkon: 1455 W. ECO režim. Osvetlenie pohárov v 1 farbe. Objem nádržky na vodu: 2,2 litra. Nádobka na kávové zrná: 250 g. Farba prednej strany: nerezová oceľ/chróm. 

Dokonalá chuť a komfort

Systém predohrevu. Aroma Balance System (3 profily). Cappuccino Connaisseur (znalec cappuccina). Nastaviteľná sila kávy (5 stupňov). Nastaviteľný stupeň mletia zrna. Nastaviteľná teplota kávy (3 stupne). 5 individuálnych nápojových receptov My coffee. Výrobcom nastavené recepty je možné zmeniť. OneTouch SPUMATORE plus (pre cappuccino a p.). Funkcia prípravy 2 káv/cappuccina súčasne. Nastaviteľné množstvo kávy (približne 20 ml – 240 ml). Priehradka na mletú kávu (1 porcia). Funkcia horúcej vody na čaj (3 stupne). Vyberateľná nádržka na vodu. Zadné kolieska pre lepšiu pohyblivosť. Aktívny senzor na zrná.

Jednoduchá údržba

Vyberateľná varná jednotka pre dokonalú hygienu. Funkcia oplachovania pre OneTouch SPUMATORE. Ľahko čistiteľný mliečny systém. Filter vody CLARIS. Kontrolka výmeny filtra. Program automatickej starostlivosti o odvápnenie a čistenie. 

Ďalšie informácie

Hmotnosť8,7 g
Rozmery24 × 34 × 46 cm
EAN: 4260083467992