NIVONA 560

599,00 

Automatický kávovar NIVONA NICR 560 je kompaktný, jednoduchý a rýchly. Zameriava sa na to podstatné – na jedinečný pôžitok z kávy. Užite si komfort v základnej triede plnoautomatických kávovarov Nivona – rovnako ako u všetkých modelov s odnímateľnou sparovacou jednotkou. S 5. sériou získate vstup do sveta NIVONA a jedinečného pôžitku z kávy so všetkými výhodami plnoautomatického kávovaru.

Dostupné na objednávku

Poštovné zdarma na všetky objednávky od 50,00 € 

  • Až 30 dní na vrátenie produktu
  • Objednávky prijaté do 12:00 sú expedované ešte v ten istý deň.

Nivona NICR 560 – Intuitívne používanie a zameranie sa na to podstatné

Automatický kávovar NIVONA NICR 560 je kompaktný, jednoduchý a rýchly. Zameriava sa na to podstatné – na jedinečný pôžitok z kávy. Užite si komfort v základnej triede plnoautomatických kávovarov Nivona – rovnako ako u všetkých modelov s odnímateľnou sparovacou jednotkou. S 5. sériou získate vstup do sveta NIVONA a jedinečného pôžitku z kávy so všetkými výhodami plnoautomatického kávovaru

Kávovar NIVONA 560 sa používa veľmi intuitívne – ovládaním v novom 2,4” TFT displeji, s automatickými čistiacimi programami a rýchlejším odvápnením. Optimálne pre všetky nastavenia kávy a espressa. Iba po niekoľkých stlačeniach gombíkov získate úžasne aromatickú a čerstvo zomletú kávu. 

Uľahčite si ráno a aj zvyšok dňa a doprajte si pohodlný pôžitok z kávy presne tak, ako to máte radi. Najmenšie automatické kávovary NIVONA sú viac ako dobrá príležitosť. Sú vstupnou bránou k rozmanitosti kávy, ktorou ste dôkladne obsluhovaní.

Káva a espresso s NIVONA 560 – vždy jednoducho a rýchlo

NIVONA predstavuje kompaktné riešenie pre čerstvo namletú a chutnú kávu. V každom kávovare NIVONA funguje kvalitný kónický mlynček z kalenej ocele. Kávu a espresso získate jednoduchým stlačením tlačidla; na želanie dostanete aj dve šálky súčasne. Želáte si cappuccino alebo mliečnu penu? Potom využite manuálny napeňovač SPUMATORE. Továrenské recepty uložené výrobcom môžete bez problémov prispôsobiť svojim preferenciám.

Pokročilá technológia

Farebný displej TFT. Kónický mlynček vyrobený z kalenej ocele. Tlak čerpadla: 15 barov. Výkon: 1455 W. ECO režim. Kapacita zásobníka na kávové zrná 250 g, cca 7 – 11 porcií (v závislosti od sily kávy). Objem nádržky na vodu: 2,2 l. Dĺžka napájacieho kábla: cca 1,1 m. Farba prednej strany: biela/chróm.

Dokonalá chuť a komfort

Systém predohrevu. Nastaviteľná sila kávy (3 úrovne). Nastaviteľný stupeň mletia. Nastaviteľná teplota kávy (3 stupne). Továrenské nastavenia receptov je možné upraviť. Manuálny napeňovač SPUMATOR. Funkcia 2 šálok na espresso/kávu. Nastaviteľné množstvo kávy (cca 20 ml – 240 ml). Priehradka na mletú kávu (1 porcia). Funkcia horúcej vody na čaj. Odnímateľná nádržka na vodu. Individuálne recepty na espresso, kávu, mliečnu penu, horúcu vodu.

Jednoduchá údržba 

Varná jednotka odnímateľná na dokonalé čistenie. Upozornenie na výmenu filtra. Programy automatickej údržby na odvápnenie a čistenie. 

Ďalšie informácie

Hmotnosť8,2 g
Rozmery24 × 34 × 46 cm
EAN: 4260083465608