NIVONA 1040

2299,00 

NIVONA NICR 1040: Špeciálny dôstojník v službe pre každú kanceláriu.

V práci všetko funguje v plnej rýchlosti – okrem kávy? Náš NICR 1040 tento problém ľahko vyrieši. Ľahko sa ovláda a čistí, v kombinácii s extra veľkou nádobou na zrnkovú kávu a veľkou nádržou na vodu, je ideálny pre každú kanceláriu.

A ak stretnutia trvajú dlhšie, ako bolo plánované, funkcia množstva poskytuje až 1,9 litra kávy súčasne, zatiaľ čo profil Quick dodáva rýchle množstvo kávy jediným stlačením tlačidla.
Spríjemnite si pracovnú dobu.

Dostupné na objednávku

Poštovné zdarma na všetky objednávky od 50,00 € 

  • Až 30 dní na vrátenie produktu
  • Objednávky prijaté do 12:00 sú expedované ešte v ten istý deň.

NIVONA NICR 1040: Špeciálny dôstojník v službe pre každú kanceláriu.

V práci všetko funguje v plnej rýchlosti – okrem kávy? Náš NICR 1040 tento problém ľahko vyrieši. Ľahko sa ovláda a čistí, v kombinácii s extra veľkou nádobou na zrnkovú kávu a veľkou nádržou na vodu, je ideálny pre každú kanceláriu. S novou hadičkou na mlieko a easyclean + možno mliečny systém vyčistiť jednoduchým stlačením tlačidla. Už nemusíte odpojovať hadičku od mlieka, aby ste uľahčili čistenie. A ak stretnutia trvajú dlhšie, ako bolo plánované, funkcia množstva poskytuje až 1,9 litra kávy súčasne, zatiaľ čo profil Quick dodáva rýchle množstvo kávy jediným stlačením tlačidla. Spríjemnite si pracovnú dobu.

Určené pre 60 až 65 šálok denne.
Optimalizované pre kancelárske použitie s veľkou nádržou na vodu a veľkou nádobou na zrnkovú kávu.
Funkcia rýchleho profilu a funkcia množstva pre rýchle dodanie veľkého množstva kávy.
Funkcia množstva: až 1,9 litra kávy súčasne.
S novou hadicou na mlieko a easyclean +, aby bolo možné mliečny systém vyčistiť stlačením tlačidla. Už žiadne prestavovanie polohy hadice na mlieko, potrebné pre najpohodlnejšie čistenie.

Ideálne do firiem a menších prevádzok. Farebný displej, slovenské menu. Bluetooth -ovládanie aj cez mobilný telefón / tablet. Espresso, Latté machiato, Cappuccino a mnoho ďalších nápojov pripravíte jedným tlačidlom. Veľké zásobníky na kávu i vodu. Ohrievanie šálok. Pohodlné parné čistenie hadičky na mlieko. Individuálne programovateľné nastavenie 18× Moje káva. Úplne nový Aroma Balance System (3).

Novinkou je BLUETOOTH pripojenie, vďaka ktorému môžete novo prístroj ovládať, pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu, sledovať štatistiku, alebo meniť nastavenia nápojov. Model 1030, pracujúci s osvedčeným systémom Aromatica, je doplnený o úplne nový Aroma Balance System, pre vyváženú a dokonalú kávu.

Stroj vo Slovenčine

Menu aj všetka komunikácia kávovaru je v slovenskom jazyku. Vďaka elektronickému návodu priamo v prístroji už nebudete musieť pri každom čistení vyťahovať návod na obsluhu. Prístroj vás bude navádzať priamo v rodnom jazyku, a to vrátane všetkých hlášok a upozornenia.

Aroma Balance System

Všetko pre dokonalú kávu. Dôkazom sú osvedčený systém Aromatica a úplne nový Aroma Balance System. Princípom nového Aróma Balance Systému je prispôsobenie času a tlaku, ktorý pri sparovania prejde namletú kávou v preddefinovanej vlne. Čím zaručí optimálnu extrakciu a výsledkom sú tri rôzne úrovne arómu kávy. Všetko za použitia jedného druhu zrnkovej kávy a rovnakého množstva kávy aj vody. Touto technológiou dosiahnete ideálneho vyváženia (Aróma Balance) a úplne dokonalé kávy.

Dávkovanie mletej kávy: Integrovaný mechanizmus kónického mlynčeka CafeRomatica zomelie kávové zrná presne podľa zvoleného individuálneho nastavenia. Mletá káva potom v odmerané dávke prejde do komory, kde bude následne sparená horúcou vodou.

Stlačenie kávy: Mletá káva sa vo varnej komore patrične natlačí

Sparenie kávy: Do komory sa prečerpá vriaca voda. Pôsobením tlaku vody sa varná komora zväčší -umožňuje to veko varnej komory, ktoré je uložené na pružinách. Voda a mletá káva sa tak ocitnú vo vírivom pohybe a z kávy sa uvoľní silnejší lahodné arómu.

Výsledkom je báječná chuť – doprajte si skvelú kávu.

  • ​max príkon 2700 W, 220 – 240 V

Ďalšie informácie

Hmotnosť17 g
Rozmery30 × 32 × 48 cm
EAN: 4260083460405