Multipack

Degustačný balíček – MIX

34,99 

Výhodný balíček 6 x 200g čerstvo pražených zrnkových káv ktorév sebe skrývaju chute z rôznych kontinentov ako Afrika, Južná Amerika, Karibskej oblasti spolu s našou CLASSY zmesou ktorá jednoducho očarí.

 

Out of stock: "Cuba – Serrano ( balenie: 200g )", "Kostarika – Tarrazu ( balenie: 200g )", "Brazília – Cerrado ( balenie: 200g )" doesn't have sufficient quantity in stock.

Poštovné zdarma na všetky objednávky od 50,00 € 

  • Až 30 dní na vrátenie produktu
  • Objednávky prijaté do 12:00 sú expedované ešte v ten istý deň.

RITUAL COFFEE CLASSY  zmes je čerstvá zrnková káva, ktorá je zložená z Arabík krajín Panama, Peru a Brazília a štipkou monzúnovej Robusty z Indie v sebe nesie znamenie sladkej horkosti spojenou s jemne korenistou chuťou ktorá je na špičke jazyka zakončená ľahkou sviežosťou čokolády. Prenikavá vôňa korenia s jemným nasladlým vánkom. Ten kto vyhľadáva kvalitu a čerstvosť vo forme zmesi je táto káva pre neho správna voľba.

Brazília Cerrado – sa v tejto oblasti sa pestuje v nadmorskej výške 200-500 metrov nad morom. Odroda žltý burbon (Yellow Bourbon) je pre ľudí ktorý vyhľadávajú kávu s dobrým telom a veľmi nízkou kyslosťou taktiež sa vyznačuje chuťou čokolády s orieškovými zakončením.

Kostarika Tarrazu – sa vyznačuje sladkou a bohatou arómou s chuťou hnedého cukru a štipkou citrusu.

Keňa – Mount Kenya –  je považovaná za jednu z najkvalitnejších káv. V šálke je možné zacítiť vôňu škorice a tabaku. Jej bohatú plnú chuť s jemnou ovocnou príchuťou (grep, pomaranč) a ideálnou aciditou zakončuje čokoládová dochuť na jazyku.

CubaSerrano V šálke si vychutnáte nezabudnitelný chuťový zážitok ukončený plným telom, intenzívnou chuťou kakaa, tabaku a dlhotrvajúchou dochuťou vlašských orechov. Táto káva je tak vynikajúca ako preslávený kubánsky rum a kubnánske cigary.

Mexicoaurora očarí jemnou korenistou vôňou a výraznou chuťou horkej čokolády so sladkou príchuťou cukrovej trstiny. Káva má hodnotenie 84,5 SCAA bodov.

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.