Nákupný košík

+421 940 941 947 (Po – Pia 9:00 – 17:00)

  30 dňová garancia vrátenia peňazí

Objednávky nad 50 € s dodaním zdarma

Deň žien s Kostarikou

Nielen počas Medzinárodného dňa žien je dôležité si uvedomiť, aké výnimočné sú ženy a aký význam majú pre náš svet. V rôznych oblastiach ich práce a úsilia vidíme ich nesporný prínos a nevyhnutnosť. Jedným z príkladov je poľnohospodárske družstvo Coop Llano Bonito, ktoré tvorí viac ako 600 malých poľnohospodárov a približne 400 rodín, ktoré sa výhradne venujú pestovaniu kávovníka. No ešte zaujímavejšie je, že 35% spoločenstva tvoria ženy, ktoré vlastnia svoje vlastné farmy. Toto spoločenstvo ukazuje, aké dôležité je posilňovať úlohu a postavenie žien vo všetkých odvetviach spoločnosti.

Preto sme si na počesť všetkých výnimočných žien pre vás pripravili špeciálnu akciu a to spojenie kávy z Kostariky, oblasti Tarrazu a kakaovo-orieškového krému. Káva pestovaná v tejto oblasti sa vyznačuje sladkou a bohatou arómou s chuťou hnedého cukru a štipkou citrusu, ku ktorej sa dokonalo hodí jemná chuť krému bez umelých prísad a sladidiel.

K dispozícií máte 2 druhy balíčkov – menší s 200g kávy a 250g krému, alebo väčší s 1kg kávy a 400g krému. Netreba ale dlho váhať,  pretože skladové zásoby sú obmedzené.

  Doručenie zadarmo od 50€

  a expresné dodanie

  Až 30 dní na vrátenie

  30 dňová garancia vrátenia peňazí

  Slovenský produkt

  svetová káva pražená na slovensku

  Minimálne skladové zásoby

  flexibilita výroby a zaručená čerstvosť

  NEzmeškaj!

  5% Zľava

  Na prvú objednávku. Kód “WELCOME”