Rancilio Classe 11


Rancilio Classe 11  je vybavený jedinečným dotykovým displejom ktorý slúži na nastavovanie rôznych funkcií tohto špičkového kávovaru. Rancilio Lab vyvinul systém Xcelsius Barista vďaka ktorému je možné nastaviť rôzne profilovanie teploty počas extrakcie kávy. 

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

  • Rancilio Classe 11  je vybavený jedinečným dotykovým displejom ktorý slúži na nastavovanie rôznych funkcií tohto špičkového kávovaru. Rancilio Lab vyvinul systém Xcelsius Barista vďaka ktorému je možné nastaviť rôzne profilovanie teploty počas extrakcie kávy. 
  • Rozhranie Classe 11 je vybavené dotykovým ovládacím panelom z tvrdeného skla ktoré umožňuje užívateľovi rýchlu a okamžitú navigáciu. Jeho kultový jazyk, inšpirovaný najnovšou generáciou smartfónov, dáva spotrebiteľovi  jednoduchú obsluhu a dôveru.
  • Telemetrický softvér CONNECT a patentovaná aplikácia Snap & Share umožňujú nadviazať priame pripojenie k Classe 11, ako aj presné sledovanie strojového parku v prevádzke. Okrem toho, ovládací panel zaručuje plnenie akéhokoľvek zvukového a obrazového súboru pre propagačné, vzdelávacie a technické aktivity.
  • Najvyššie kvalitatívne výkony súvisia s významnou úsporou energie. Technické zariadenia implementované na Classe 11 sú výsledkom procesu neustáleho vývoja zameraného na zvýšenie efektívnosti a environmentálnej udržateľnosti.
  • Materiály najvyššej kvality a dizajnu z automobilového priemyslu robia Classe 11 produkt so silnou osobnosťou. Štylistické riešenia boli navrhnuté tak, aby zintenzívnili vonkajšiu a vnútornú ergonómiu. 
  • dodanie 8-20 týždňov
  • možnosť splátkového predaja

 

Hmotnosť56 kg
Rozmery59 × 50 × 52 cm
Typ

S, USB, Xcelsius

Počet pák

2 páka, 3 páka