Harney & Sons – Oolong s príchuťou granátového jablka


V Harney & Sons – Oolong čaji sa snúbi chuť starostlivo vyberaných čajových Oolong lístkov a kúskami granátového jablka. Toto spojenie vytvára inšpirujúcu a komplexnú chuť. Čaj Oolong, ktorý je používaný do zmesi bol pomenovaný po čínskej bohyni milosrdenstva. Legenda hovorí o tom, že bohyňa zaviedla farmára k malej, ale veľmi výraznej rastline, ktorú následne farmár začal pestovať a šíriť medzi susedmi, čo mu prinieslo blahobyt.

V peknom papierovom balení sa ukrýva 20 ks jednotlivo zabalených hodvábnych vrecúšok, ktoré vám vďaka svojmu tvaru poskytnú neodolateľný chuťový zážitok.

10,30

Na sklade

V Harney & Sons – Oolong čaji sa snúbi chuť starostlivo vyberaných čajových Oolong lístkov a kúskami granátového jablka. Toto spojenie vytvára inšpirujúcu a komplexnú chuť. Čaj Oolong, ktorý je používaný do zmesi bol pomenovaný po čínskej bohyni milosrdenstva. Legenda hovorí o tom, že bohyňa zaviedla farmára k malej, ale veľmi výraznej rastline, ktorú následne farmár začal pestovať a šíriť medzi susedmi, čo mu prinieslo blahobyt. V peknom papierovom balení sa ukrýva 20 ks jednotlivo zabalených hodvábnych vrecúšok, ktoré vám vďaka svojmu tvaru poskytnú neodolateľný chuťový zážitok.

Spoločnosť Harney & Sons sa už od začiatku zaviazala poskytovať zákazníkom najlepšiu možnú kvalitu čaju. Tento sľub si určila už pred 30 rokmi, zároveň je hlavnou zásadou celej spoločnosti. V súčasnosti vlastní podnik Harney and Tea rodina Harney, a to už tretia generácia. Cestovaním po svete a hľadaním tých najlepších ingrediencií, zachovávajú tradíciu zakladateľa Johna Harneyho. Spoločnosť Harney and Sons predáva kvalitné čaje za ceny, ktoré umožňujú luxusný zážitok z každodennej šálky čaju. Čaj sa pije v domácnostiach, hoteloch, reštauráciách, kaviarňach i na výletných lodiach po celom svete. Proces prepravy čaju, od svetových záhrad na Harney and Sons výrobné zariadenia pre miešanie, balenie a doručenie do celého sveta, stále ovplyvňuje naše krehké životné prostredie. Čo môžeme urobiť pre prostredie, ktoré nám umožňuje rast čaju pre celý svet?

Suché listySvetlejšia farba – extra veľké listy
FarbaŽlto hnedá farba
AromaDelikátna vôňa granátového jablka 
KofeínObsahuje kofeín
TeloVyrovnaná chuť
ChuťOolong čaj z chuťou granátového jablka
Čas luhovania1 až 5 minúty
Teplota vody80-90°C