Harney & Sons – Oolong s príchuťou granátového jablka


V Harney & Sons – Oolong čaji sa snúbi chuť starostlivo vyberaných čajových Oolong lístkov a kúskami granátového jablka. Toto spojenie vytvára inšpirujúcu a komplexnú chuť. Čaj Oolong, ktorý je používaný do zmesi bol pomenovaný po čínskej bohyni milosrdenstva. Legenda hovorí o tom, že bohyňa zaviedla farmára k malej, ale veľmi výraznej rastline, ktorú následne farmár začal pestovať a šíriť medzi susedmi, čo mu prinieslo blahobyt.

V peknom papierovom balení sa ukrýva 20 ks jednotlivo zabalených hodvábnych vrecúšok, ktoré vám vďaka svojmu tvaru poskytnú neodolateľný chuťový zážitok.

10,30

Na sklade

Kúpou tohto produktu získaš 11 bodov! Aby sa ti body započítali nezabudni sa PRIHLÁSIŤ

V Harney & Sons – Oolong čaji sa snúbi chuť starostlivo vyberaných čajových Oolong lístkov a kúskami granátového jablka. Toto spojenie vytvára inšpirujúcu a komplexnú chuť. Čaj Oolong, ktorý je používaný do zmesi bol pomenovaný po čínskej bohyni milosrdenstva. Legenda hovorí o tom, že bohyňa zaviedla farmára k malej, ale veľmi výraznej rastline, ktorú následne farmár začal pestovať a šíriť medzi susedmi, čo mu prinieslo blahobyt. V peknom papierovom balení sa ukrýva 20 ks jednotlivo zabalených hodvábnych vrecúšok, ktoré vám vďaka svojmu tvaru poskytnú neodolateľný chuťový zážitok.

Spoločnosť Harney & Sons sa už od začiatku zaviazala poskytovať zákazníkom najlepšiu možnú kvalitu čaju. Tento sľub si určila už pred 30 rokmi, zároveň je hlavnou zásadou celej spoločnosti. V súčasnosti vlastní podnik Harney and Tea rodina Harney, a to už tretia generácia. Cestovaním po svete a hľadaním tých najlepších ingrediencií, zachovávajú tradíciu zakladateľa Johna Harneyho. Spoločnosť Harney and Sons predáva kvalitné čaje za ceny, ktoré umožňujú luxusný zážitok z každodennej šálky čaju. Čaj sa pije v domácnostiach, hoteloch, reštauráciách, kaviarňach i na výletných lodiach po celom svete. Proces prepravy čaju, od svetových záhrad na Harney and Sons výrobné zariadenia pre miešanie, balenie a doručenie do celého sveta, stále ovplyvňuje naše krehké životné prostredie. Čo môžeme urobiť pre prostredie, ktoré nám umožňuje rast čaju pre celý svet?

Suché listySvetlejšia farba – extra veľké listy
FarbaŽlto hnedá farba
AromaDelikátna vôňa granátového jablka 
KofeínObsahuje kofeín
TeloVyrovnaná chuť
ChuťOolong čaj z chuťou granátového jablka
Čas luhovania1 až 5 minúty
Teplota vody80-90°C