Harney & Sons – Darjeeling čierny čaj


Harney & Sons – Darjeeling čierny čaj je zmes tých najkvalitnejších jesenných čajových lístkov z oblastí vysoko v Himalájach s jedinečnou a výraznou arómou.

V peknom papierovom balení sa ukrýva 20 ks jednotlivo zabalených hodvábnych vrecúšok, ktoré vám vďaka svojmu tvaru poskytnú neodolateľný chuťový zážitok.

10,30

Na sklade

Harney & Sons – Darjeeling čierny čaj je zmes tých najkvalitnejších jesenných čajových lístkov z oblastí vysoko v Himalájach s jedinečnou a výraznou arómou. V peknom papierovom balení sa ukrýva 20 ks jednotlivo zabalených hodvábnych vrecúšok, ktoré vám vďaka svojmu tvaru poskytnú neodolateľný chuťový zážitok.

Spoločnosť Harney & Sons sa už od začiatku zaviazala poskytovať zákazníkom najlepšiu možnú kvalitu čaju. Tento sľub si určila už pred 30 rokmi, zároveň je hlavnou zásadou celej spoločnosti. V súčasnosti vlastní podnik Harney and Tea rodina Harney, a to už tretia generácia. Cestovaním po svete a hľadaním tých najlepších ingrediencií, zachovávajú tradíciu zakladateľa Johna Harneyho. Spoločnosť Harney and Sons predáva kvalitné čaje za ceny, ktoré umožňujú luxusný zážitok z každodennej šálky čaju. Čaj sa pije v domácnostiach, hoteloch, reštauráciách, kaviarňach i na výletných lodiach po celom svete. Proces prepravy čaju, od svetových záhrad na Harney and Sons výrobné zariadenia pre miešanie, balenie a doručenie do celého sveta, stále ovplyvňuje naše krehké životné prostredie. Čo môžeme urobiť pre prostredie, ktoré nám umožňuje rast čaju pre celý svet?

Suché listySýta žltá farba
FarbaŽlto hnedá farba
AromaVýrazná vôňa 
KofeínObsahuje kofeín
TeloVýrazné telo
ChuťČierny čaj 
Čas luhovania3 až 5 minúty
Teplota vody100°C